Kotiinkuljetuksemme palvelee!

Näistä myymälöistämme voit sopia ostoksillesi kotiinkuljetuksen ja näin helpottaa asioiden hoitoa - ja taata lemmikkisi laadukas ylläpito silloinkin, jos asioilla käynti on hankalaa. Valtaosa myymälöistä toimittaa tuotteet kotiovesi taakse jopa ilman asiointia myymälässä, joten voit tilata kaipaamasi tuotteet kätevästi kotisohvaltasi.

Myymälöidemme kuljetuspäivät, hinnoittelu, maksutavat ja muut käytännön asiat selviävät myymälöidemme henkilökunnalta. Pirauta puhelimitse tai lähetä sähköpostia myymälään, niin saat tästä helpottavasta palvelustamme lisäinfoa.

ESPOO, Kauppakeskus Sello
Puh. 044-251 7838
sello@faunatar.fi

HELSINKI, Kauppakeskus Arabia
Puh. 050-441 3568
arabia@faunatar.fi

HELSINKI, Kauppakeskus Itis
Puh. 050-578 1172
itis@faunatar.fi

HELSINKI, Kauppakeskus Ristikko
Puh. 050-408 8220
ristikko@faunatar.fi

HYVINKÄÄ, Kauppakeskus Willa
Puh. 0400-898 181
hyvinkaa@faunatar.fi

JÄRVENPÄÄ, Prisma-keskus
Puh. 050-366 5599
jarvenpaa@faunatar.fi
 

JYVÄSKYLÄ, Keljon kauppakeskus
Puh. 040- 635 8112
keljo@faunatar.fi

LAHTI, Launeen Prisma
Puh. 040-1630 630
lahti@faunatar.fi

LOHJA, Lohjan Prismakeskus
Puh. 044-765 4546
lohja@faunatar.fi

Mikkeli, Kauppakeskus Stella
Puh. 040 772 1760
mikkeli@faunatar.fi

SEINÄJOKI, Ideapark
Puh. 045-2626582
sjoki@faunatar.fi

SEINÄJOKI, Päivölä
Puh. 040-6830080
paivola@faunatar.fi

TURKU, Länsikeskus
Puh. 050-409 8774
lansikeskus@faunatar.fi

VANTAA, Kauppakeskus Jumbo
Puh. 044-3079078
jumbo@faunatar.fi

VANTAA, Koivukylä
Puh. 045-313 1177
koivukyla@faunatar.fi

VANTAA, Kauppakeskus Myyrmanni
Puh. 040-8246955
myyrmanni@faunatar.fi

   
   

Muista myös:

www.verkkokauppa.faunatar.fi
Verkkokaupan puhelinpäivystys arkisin 10-14 040-1451399
E-mail: verkkokauppa@faunatar.fi